informácie
súťažné pravidlá
otočné body
štartová listina
prehľad víťazov
 
fotografie
 
1. úloha
- trať
- neoficiálne výsledky
- konečné výsledky
2. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- neoficiálne výsledky
- konečné výsledky
3. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- neoficiálne výsledky
- konečné výsledky
4. úloha
- trať
- neoficiálne výsledky
- konečné výsledky
5. úloha
- trať
- neoficiálne výsledky
- konečné výsledky
6. úloha
- trať
- konečné výsledky
 
celkové výsledky
IGC záznamy

Memoriál Alexandra Makarenka 2005
letisko Malé Bielice
XXV. ročník, 16.7. - 24.7.2005
Day 5, 7/21/2005, Unofficial results    trať: AKPT_HANGAR - LEFANTOVCE - BYSTRICANY - ZOBOR - Oslany, kamenolom - Priletova paska 25   161.1km
Sutazna uloha so znevyhodnenim bez minimalneho koeficientu
Maximum bodov: 832
Denný faktor = 1.000
por. posádka aeroklub  lietadlo  odlet  prílet  doba letu  rýchlosť  vzdial.  bodov  tr.body 
1. Oldřich Španiel   Bratislava  VSO-10    87  11:40:37  13:43:13  02:02:36  78.8km/h  161.1km  832   
2. Štefan Liška   Trnava  Cirrus B    11:45:38  13:50:23  02:04:45  77.5km/h  161.1km  793   
3. Ľubomír Beňo   Partizánske  VS0-10    46  11:47:43  14:06:22  02:18:39  69.7km/h  161.1km  751   
4. Igor Berko   Spišská Nová Ves  Cirrus STD    SA  12:47:06  15:07:42  02:20:36  68.7km/h  161.1km  730   
5. Marián Szabó ml.   Partizánske  VSO-10    M4  11:54:12  14:20:50  02:26:38  65.9km/h  161.1km  717   
6. Róbert Dvonč   Partizánske  VSO-10    M8  11:52:50  14:21:12  02:28:22  65.1km/h  161.1km  710   
7. Filip Krajčovič   Bratislava  VSO-10    44  11:52:03  14:23:57  02:31:54  63.6km/h  161.1km  697   
8. Michal Bajtoš   Trnava  VSO-10    D4  11:34:56  14:09:40  02:34:44  62.5km/h  161.1km  686   
9. Matej Kumorovitz   Trnava  VSO-10    85  11:54:54  14:42:58  02:48:04  57.5km/h  161.1km  642   
10. Zuzana Hrnčíriková   Trnava  VSO-10    48  11:45:51  14:43:30  02:57:39  54.4km/h  161.1km  614   
11. Peter Reisel Jozef Kuník  Partizánske  L-13    3815  11:56:35  15:44:07  03:47:32  42.5km/h  161.1km  607   
12. Dušan Zubák Miroslav Pilát  Partizánske  L-13    2707  11:35:42        157.4km  584   
13. Ján Zubák Bohumil Vašek  Partizánske  L-13    8701  12:01:02        148.9km  553   
14. Pavol Kuník Jozef Gorelka  Trenčín  L-13    B2  11:58:31        139.7km  519   
15. Elígius Mikula   Trnava  VSO-10    F3  11:56:04        154.2km  453   
16. Martin Mihalkovič Stanislav Kováč  Bratislava  L-295 Janus    12:35:29        144.3km  391   
17. Zbyňek Zdráhal Jiří Klicnar  Brno - Medlánky  L-23    K4  11:48:59        98.9km  367   
18. Dušan Hergott Jana Brunnerová  Bratislava  L-13    8822  11:29:41        94.0km  349   
19. Miroslav Lipovský Ján Holečka  Bratislava  L-13    11:26:54        93.5km  347   
20. Jozef Ličák Igor Vondra  Trenčín  L-13    11:57:19        91.4km  339   
21. Karel Kotlán Petr Kapounek  Brno - Medlánky  L-13    KK  11:45:15        90.9km  337   
22. Miloš Mladý   Prievidza  VSO-10    H4  12:02:09        111.1km  326   
23. Radovan Uhelský Miloš Šrank  Nové Zámky  L-13    6701  11:54:52        76.5km  284   
24. Pavol Kubica Ondrej Opatovský  Trenčín  L-13    PO  12:43:29        76.6km  284   
25. Marcel Straka   Bratislava  L-13    2705  11:47:14        49.9km  185   
26. Marián Szabó st. Ľubomír Vaňo  Trenčín  L-23    0203  11:28:03        37.9km  141