informácie
súťažné pravidlá
otočné body
štartová listina
prehľad víťazov
 
fotografie
 
1. úloha
- trať
- neoficiálne výsledky
- konečné výsledky
2. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- neoficiálne výsledky
- konečné výsledky
3. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- neoficiálne výsledky
- konečné výsledky
4. úloha
- trať
- neoficiálne výsledky
- konečné výsledky
5. úloha
- trať
- neoficiálne výsledky
- konečné výsledky
6. úloha
- trať
- konečné výsledky
 
celkové výsledky
IGC záznamy

Memoriál Alexandra Makarenka 2005
letisko Malé Bielice
XXV. ročník, 16.7. - 24.7.2005
Day 4, 7/20/2005, Unofficial results    trať: AKPT_HANGAR - BANOVCE - LEFANTOVCE - SKYCOV - TOPOLCANY - NOVAKY - SVINNA - ZOBOR - CIGEL - PRIEVIDZA - NITRIANSKE_RUDNO - AKPT_HANGAR   ---
Distance Task Clubčas na trati: 03:00
Maximum Points: 950
Day factor = 1.000
por. posádka aeroklub  lietadlo  odlet  prílet  doba letu  rýchlosť  vzdial.  bodov  tr.body 
1. Dušan Zubák Miroslav Pilát  Partizánske  L-13    2707  11:21:42  14:21:42  03:00:00  58.0km/h  175.4km  950   
2. Štefan Liška   Trnava  Cirrus B    11:31:43  14:31:43  03:00:00  76.6km/h  229.9km  946   
3. Marián Szabó ml.   Partizánske  VSO-10    M4  11:40:21  14:40:21  03:00:00  72.6km/h  217.8km  934   
4. Peter Reisel Jozef Kuník  Partizánske  L-13    3815  11:45:45  14:45:45  03:00:00  56.6km/h  169.8km  920   
5. Ján Zubák Bohumil Vašek  Partizánske  L-13    8701  11:42:30  14:42:30  03:00:00  47.8km/h  166.9km  904   
6. Zuzana Hrnčíriková   Trnava  VSO-10    48  11:29:11  14:29:11  03:00:00  67.5km/h  202.5km  869   
7. Igor Berko   Spišská Nová Ves  Cirrus STD    SA  11:28:58  14:29:01  03:00:03  68.4km/h  205.3km  862   
8. Jozef Ličák Igor Vondra  Trenčín  L-13    11:24:14  14:24:14  03:00:00  27.8km/h  158.5km  859   
9. Pavol Kuník Jozef Gorelka  Trenčín  L-13    B2  11:44:43  14:44:43  03:00:00  29.6km/h  156.3km  847   
10. Marián Szabó st. Ľubomír Vaňo  Trenčín  L-23    0203  11:24:02  14:24:02  03:00:00  51.3km/h  153.9km  834   
11. Róbert Dvonč   Partizánske  VSO-10    M8  11:40:57  14:40:57  03:00:00  64.6km/h  193.7km  831   
12. Michal Bajtoš   Trnava  VSO-10    D4  11:25:16  14:25:16  03:00:00  64.3km/h  192.9km  827   
13. Matej Kumorovitz   Trnava  VSO-10    85  11:16:48  14:16:48  03:00:00  63.1km/h  189.4km  812   
14. Zbyňek Zdráhal Jiří Klicnar  Brno - Medlánky  L-23    K4  11:18:24  14:18:24  03:00:00  49.4km/h  148.1km  802   
15. Martin Mihalkovič Stanislav Kováč  Bratislava  L-295 Janus    11:56:54  14:56:54  03:00:00  65.6km/h  196.9km  779   
16. Karel Kotlán Petr Kapounek  Brno - Medlánky  L-13    KK  11:27:08  14:27:08  03:00:00  26.2km/h  138.4km  750   
17. Elígius Mikula   Trnava  VSO-10    F3  11:26:41  14:26:41  03:00:00  30.4km/h  174.4km  748   
18. Pavol Kubica Ondrej Opatovský  Trenčín  L-13    PO  12:08:08  15:08:08  03:00:00  40.1km/h  120.4km  652   
19. Oldřich Španiel   Bratislava  VSO-10    87  11:38:50  14:38:50  03:00:00  50.2km/h  150.7km  646   
20. Radovan Uhelský Miloš Šrank  Nové Zámky  L-13    6701  11:42:00  14:42:00  03:00:00  38.6km/h  115.7km  627   
21. Dušan Hergott Jana Brunnerová  Bratislava  L-13    8822  11:26:20  14:26:20  03:00:00  38.0km/h  114.1km  618   
22. Filip Krajčovič   Bratislava  VSO-10    44  11:19:15  14:19:15  03:00:00  47.2km/h  141.7km  608   
23. Marcel Straka   Bratislava  L-13    2705  11:23:56  14:23:56  03:00:00  36.7km/h  110.1km  597   
24. Miroslav Lipovský Ján Holečka  Bratislava  L-13    11:26:58  14:26:58  03:00:00  36.7km/h  110.1km  596   
25. Ľubomír Beňo   Partizánske  VS0-10    46  11:18:58  14:18:58  03:00:00  37.1km/h  111.4km  478   
26. Miloš Mladý   Prievidza  VSO-10    H4  11:23:55  14:23:55  03:00:00  19.5km/h  107.1km  459