informácie
súťažné pravidlá
otočné body
štartová listina
prehľad víťazov
 
fotografie
 
1. úloha
- trať
- neoficiálne výsledky
- konečné výsledky
2. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- neoficiálne výsledky
- konečné výsledky
3. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- neoficiálne výsledky
- konečné výsledky
4. úloha
- trať
- neoficiálne výsledky
- konečné výsledky
5. úloha
- trať
- neoficiálne výsledky
- konečné výsledky
6. úloha
- trať
- konečné výsledky
 
celkové výsledky
IGC záznamy

Memoriál Alexandra Makarenka 2005
letisko Malé Bielice
XXV. ročník, 16.7. - 24.7.2005
Day 1, 7/16/2005, Unofficial results    trať: AKPT_HANGAR - BOJNCE - ZOBOR - Priletova paska 07   119.1km
Sutazna uloha so znevyhodnenim bez minimalneho koeficientu
Maximum bodov: 564
Denný faktor = 0.721
por. posádka aeroklub  lietadlo  odlet  prílet  doba letu  rýchlosť  vzdial.  bodov  tr.body 
1. Zuzana Hrnčíriková   Trnava  VSO-10    48  12:36:06  14:06:52  01:30:46  78.7km/h  119.1km  407   
2. Michal Bajtoš   Trnava  VSO-10    D4  12:39:12  14:22:51  01:43:39  68.9km/h  119.1km  380   
3. Štefan Liška   Trnava  Cirrus B    12:38:46  14:24:47  01:46:01  67.4km/h  119.1km  368   
4. Filip Krajčovič   Bratislava  VSO-10  44  12:56:06  14:46:56  01:50:50  64.5km/h  119.1km  367   
5. Oldřich Španiel   Bratislava  VSO-10  87  12:38:23  14:30:50  01:52:27  63.5km/h  119.1km  365   
6. Ján Zubák Bohumil Vašek  Partizánske  L-13    8701  12:40:04  15:09:33  02:29:29  47.8km/h  119.1km  356   
7. Matej Kumorovitz   Trnava  VSO-10  85  12:41:28  14:48:44  02:07:16  56.2km/h  119.1km  344   
8. Róbert Dvonč   Partizánske  VSO-10  M8  12:43:52  15:07:36  02:23:44  49.7km/h  119.1km  334   
9. Miloš Mladý   Prievidza  VSO-10  H4  12:37:41  15:03:24  02:25:43  49.0km/h  119.1km  334   
10. Ľubomír Beňo   Partizánske  VS0-10  46  12:38:43  15:30:23  02:51:40  41.6km/h  119.1km  334   
11. Elígius Mikula   Trnava  VSO-10    F3  12:43:14        114.7km  255   
12. Dušan Hergott Jana Brunnerová  Bratislava  L-13    8822  12:38:54        83.8km  235   
13. Dušan Zubák Miroslav Pilát  Partizánske  L-13    2707  12:56:20        83.4km  234   
14. Radovan Uhelský Miloš Šrank  Nové Zámky  L-13    6701  12:41:55        80.0km  224   
15. Pavol Kuník Jozef Gorelka  Trenčín  L-13  B2  12:39:08        77.6km  217   
16. Pavol Kubica Ondrej Opatovský  Trenčín  L-13  PO  12:41:07        72.6km  204   
17. Marián Szabó st. Ľubomír Vaňo  Trenčín  L-23    0203  13:03:21        72.2km  202   
18. Peter Reisel Jozef Kuník  Partizánske  L-13    3815  12:36:37        67.3km  189   
19. Zbyňek Zdráhal Jiří Klicnar  Brno - Medlánky  L-23  K4  12:38:13        66.3km  186   
20. Marián Szabó ml.   Partizánske  VT-116    8410  12:37:21        72.8km  180   
21. Martin Mihalkovič Stanislav Kováč  Bratislava  L-295 Janus  12:46:19        84.2km  173   
22. Karel Kotlán Petr Kapounek  Brno - Medlánky  L-13  KK  12:39:23        61.4km  172   
23. Igor Berko   Spišská Nová Ves  Cirrus STD  SA  12:41:24        51.4km  112   
24. Miroslav Lipovský Ján Holečka  Bratislava  L-13  12:53:28        26.7km  75   
25. Marcel Straka   Bratislava  L-13    2705  12:40:48        25.5km  72   
26. Jozef Ličák Igor Vondra  Trenčín  L-13