informácie
súťažné pravidlá
otočné body
štartová listina
prehľad víťazov
 
fotografie
 
1. úloha
- trať
- neoficiálne výsledky
- konečné výsledky
2. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- neoficiálne výsledky
- konečné výsledky
3. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- neoficiálne výsledky
- konečné výsledky
4. úloha
- trať
- neoficiálne výsledky
- konečné výsledky
5. úloha
- trať
- neoficiálne výsledky
- konečné výsledky
6. úloha
- trať
- konečné výsledky
 
celkové výsledky
IGC záznamy

Memoriál Alexandra Makarenka 2005
letisko Malé Bielice
XXV. ročník, 16.7. - 24.7.2005
Day 6, 7/23/2005, Final results    trať: AKPT_HANGAR - BANOVCE - LEFANTOVCE - NOVAKY - Priletova paska 25   103.4km
Sutazna uloha so znevyhodnenim bez minimalneho koeficientu
Maximum bodov: 458
Denný faktor = 0.677
por. posádka aeroklub  lietadlo  odlet  prílet  doba letu  rýchlosť  vzdial.  bodov  tr.body 
1. Zuzana Hrnčíriková   Trnava  VSO-10    48  12:09:51  13:43:54  01:34:03  66.0km/h  103.4km  310   
2. Ján Zubák Bohumil Vašek  Partizánske  L-13    8701  12:27:31  14:28:08  02:00:37  51.4km/h  103.4km  306   
3. Róbert Dvonč   Partizánske  VSO-10    M8  12:05:23  13:48:53  01:43:30  60.0km/h  103.4km  284   
4. Matej Kumorovitz   Trnava  VSO-10    85  11:59:19  13:44:29  01:45:10  59.0km/h  103.4km  280   
5. Ľubomír Beňo   Partizánske  VS0-10    46  12:01:19  13:46:44  01:45:25  58.9km/h  103.4km  279   
6. Jozef Ličák Igor Vondra  Trenčín  L-13    12:21:58  14:41:29  02:19:31  44.5km/h  103.4km  268   
7. Filip Krajčovič   Bratislava  VSO-10    44  12:35:53  14:28:12  01:52:19  55.2km/h  103.4km  264   
8. Marián Szabó ml.   Partizánske  VSO-10    M4  12:33:32  14:27:09  01:53:37  54.6km/h  103.4km  261   
9. Štefan Liška   Trnava  Cirrus B    11:59:20  13:48:54  01:49:34  56.6km/h  103.4km  260   
10. Radovan Uhelský Miloš Šrank  Nové Zámky  L-13    6701  11:53:08  14:41:41  02:48:33  36.8km/h  103.4km  226   
11. Oldřich Španiel   Bratislava  VSO-10    87  12:04:57  14:22:41  02:17:44  45.1km/h  103.4km  220   
12. Pavol Kubica Ondrej Opatovský  Trenčín  L-13    PO  12:15:30        87.9km  183   
13. Marián Szabó st. Ľubomír Vaňo  Trenčín  L-23    0203  12:32:35        83.8km  174   
14. Pavol Kuník Jozef Gorelka  Trenčín  L-13    B2  12:07:17        71.4km  149   
15. Dušan Zubák Miroslav Pilát  Partizánske  L-13    2707  12:27:05        21.6km  45   
16. Peter Reisel Jozef Kuník  Partizánske  L-13    3815  11:58:26        8.7km  18   
17. Karel Kotlán Petr Kapounek  Brno - Medlánky  L-13    KK  13:08:00        8.5km  18   
18. Marcel Straka   Bratislava  L-13    2705  13:10:58        7.7km  16   
19. Zbyňek Zdráhal Jiří Klicnar  Brno - Medlánky  L-23    K4  12:58:01        2.9km   
20. Miroslav Lipovský Ján Holečka  Bratislava  L-13    13:21:08        2.5km   
21. Martin Mihalkovič Stanislav Kováč  Bratislava  L-295 Janus    13:15:25        3.0km   
22. Michal Bajtoš   Trnava  VSO-10    D4  12:25:51        1.9km   
23. Miloš Mladý   Prievidza  VSO-10    H4             
24. Dušan Hergott Jana Brunnerová  Bratislava  L-13    8822             
25. Igor Berko   Spišská Nová Ves  Cirrus STD    SA             
26. Elígius Mikula   Trnava  VSO-10    F3