informácie
súťažné pravidlá
otočné body
štartová listina
prehľad víťazov
 
fotografie
 
1. úloha
- trať
- neoficiálne výsledky
- konečné výsledky
2. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- neoficiálne výsledky
- konečné výsledky
3. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- neoficiálne výsledky
- konečné výsledky
4. úloha
- trať
- neoficiálne výsledky
- konečné výsledky
5. úloha
- trať
- neoficiálne výsledky
- konečné výsledky
6. úloha
- trať
- konečné výsledky
 
celkové výsledky
IGC záznamy

Memoriál Alexandra Makarenka 2005
letisko Malé Bielice
XXV. ročník, 16.7. - 24.7.2005
Day 3, 7/18/2005, Final results    trať: AKPT_HANGAR - TURCIANSKE_TEPLICE - LEFANTOVCE - CIGEL - Priletova paska 25   102.7km/281.8km
Speed Task Clubčas na trati: 03:00
Maximum Points: 893
Day factor = 0.962
por. posádka aeroklub  lietadlo  odlet  prílet  doba letu  rýchlosť  vzdial.  bodov  tr.body 
1. Pavol Kuník Jozef Gorelka  Trenčín  L-13    B2  10:42:33  13:48:50  03:06:17  52.6km/h  163.3km  859   
2. Ľubomír Beňo   Partizánske  VS0-10    46  10:45:24  14:09:00  03:23:36  62.2km/h  211.1km  800   
3. Štefan Liška   Trnava  Cirrus B    11:38:21  14:42:51  03:04:30  64.2km/h  197.5km  792   
4. Martin Mihalkovič Stanislav Kováč  Bratislava  L-295 Janus    11:41:40  15:01:07  03:19:27  65.3km/h  217.0km  773   
5. Igor Berko   Spišská Nová Ves  Cirrus STD    SA  10:57:58  13:52:21  02:54:23  59.4km/h  178.3km  745   
6. Dušan Hergott Jana Brunnerová  Bratislava  L-13    8822  10:45:46  13:32:01  02:46:15  45.2km/h  135.5km  728   
7. Filip Krajčovič   Bratislava  VSO-10    44  10:52:52  13:48:08  02:55:16  55.4km/h  166.3km  706   
8. Oldřich Španiel   Bratislava  VSO-10    87  10:52:38  13:47:48  02:55:10  54.5km/h  163.4km  692   
9. Zuzana Hrnčíriková   Trnava  VSO-10    48  10:58:27  13:49:18  02:50:51  53.8km/h  161.5km  683   
10. Michal Bajtoš   Trnava  VSO-10    D4  10:56:22  13:36:18  02:39:56  53.2km/h  159.6km  675   
11. Matej Kumorovitz   Trnava  VSO-10    85  10:57:29  13:36:26  02:38:57  53.2km/h  159.6km  675   
12. Marián Szabó st. Ľubomír Vaňo  Trenčín  L-23    0203  10:41:21  13:07:17  02:25:56  39.5km/h  118.6km  629   
13. Miroslav Lipovský Ján Holečka  Bratislava  L-13    11:18:13  14:18:02  02:59:49  38.0km/h  113.9km  602   
14. Dušan Zubák Miroslav Pilát  Partizánske  L-13    2707  10:49:21  15:06:48  04:17:27  37.4km/h  160.6km  592   
15. Marián Szabó ml.   Partizánske  VSO-10    M4  11:00:51  14:53:20  03:52:29  41.3km/h  159.9km  551   
16. Marcel Straka   Bratislava  L-13    2705  11:00:03  14:37:25  03:37:22  31.4km/h  113.7km  551   
17. Jozef Ličák Igor Vondra  Trenčín  L-13    11:11:16        151.5km  499   
18. Radovan Uhelský Miloš Šrank  Nové Zámky  L-13    6701  10:30:28        111.1km  366   
19. Róbert Dvonč   Partizánske  VSO-10    M8  10:45:28        138.9km  362   
20. Miloš Mladý   Prievidza  VSO-10    H4  10:52:48        108.2km  282   
21. Karel Kotlán Petr Kapounek  Brno - Medlánky  L-13    KK  10:57:34        67.6km  223   
22. Ján Zubák Bohumil Vašek  Partizánske  L-13    8701  10:44:57        67.4km  222   
23. Pavol Kubica Ondrej Opatovský  Trenčín  L-13    PO  11:05:05        42.4km  140   
24. Elígius Mikula   Trnava  VSO-10    F3  10:24:14        47.2km  123   
25. Zbyňek Zdráhal Jiří Klicnar  Brno - Medlánky  L-23    K4  11:04:53        18.0km  59   
26. Peter Reisel Jozef Kuník  Partizánske  L-13    3815  10:33:08        15.2km  50