informácie
súťažné pravidlá
otočné body
štartová listina
prehľad víťazov
 
fotografie
 
1. úloha
- trať
- neoficiálne výsledky
- konečné výsledky
2. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- neoficiálne výsledky
- konečné výsledky
3. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- neoficiálne výsledky
- konečné výsledky
4. úloha
- trať
- neoficiálne výsledky
- konečné výsledky
5. úloha
- trať
- neoficiálne výsledky
- konečné výsledky
6. úloha
- trať
- konečné výsledky
 
celkové výsledky
IGC záznamy

Memoriál Alexandra Makarenka 2005
letisko Malé Bielice
XXV. ročník, 16.7. - 24.7.2005
Day 2, 7/17/2005, Final results    trať: AKPT_HANGAR - TUZINA - VRABLE - HORNE_OBDOKOVCE - Priletova paska 07   100.8km/241.4km
Speed Task Clubčas na trati: 02:00
Maximum Points: 758
Day factor = 0.817
por. posádka aeroklub  lietadlo  odlet  prílet  doba letu  rýchlosť  vzdial.  bodov  tr.body 
1. Martin Mihalkovič Stanislav Kováč  Bratislava  L-295 Janus    11:23:01  13:46:43  02:23:42  71.5km/h  171.3km  620   
2. Ľubomír Beňo   Partizánske  VS0-10    46  11:10:29  14:07:44  02:57:15  63.1km/h  186.5km  605   
3. Štefan Liška   Trnava  Cirrus B    11:19:10  13:55:49  02:36:39  61.1km/h  159.5km  582   
4. Miloš Mladý   Prievidza  VSO-10    H4  11:20:44  13:44:37  02:23:53  51.6km/h  123.6km  542   
5. Róbert Dvonč   Partizánske  VSO-10    M8  11:10:48  15:09:00  03:58:12  47.1km/h  187.1km  524   
6. Marián Szabó ml.   Partizánske  VSO-10    M4  11:26:41  15:08:41  03:42:00  46.8km/h  173.1km  522   
7. Jozef Ličák Igor Vondra  Trenčín  L-13    11:24:00  15:12:58  03:48:58  35.5km/h  135.4km  512   
8. Zuzana Hrnčíriková   Trnava  VSO-10    48  11:15:20  14:13:14  02:57:54  42.6km/h  126.4km  508   
9. Oldřich Španiel   Bratislava  VSO-10    87  11:08:44  15:00:46  03:52:02  33.6km/h  130.1km  508   
10. Igor Berko   Spišská Nová Ves  Cirrus STD    SA  11:23:17        120.0km  319   
11. Matej Kumorovitz   Trnava  VSO-10    85  11:19:41        117.4km  319   
12. Marián Szabó st. Ľubomír Vaňo  Trenčín  L-23    0203  11:33:27        89.6km  308   
13. Karel Kotlán Petr Kapounek  Brno - Medlánky  L-13    KK  11:12:52        89.3km  306   
14. Dušan Zubák Miroslav Pilát  Partizánske  L-13    2707  11:05:24        83.2km  285   
15. Ján Zubák Bohumil Vašek  Partizánske  L-13    8701  11:10:56        82.8km  284   
16. Pavol Kubica Ondrej Opatovský  Trenčín  L-13    PO  11:12:02        80.9km  278   
17. Filip Krajčovič   Bratislava  VSO-10    44  11:09:37        100.8km  274   
18. Michal Bajtoš   Trnava  VSO-10    D4  11:19:36        87.4km  237   
19. Radovan Uhelský Miloš Šrank  Nové Zámky  L-13    6701  11:09:37        65.7km  225   
20. Marcel Straka   Bratislava  L-13    2705  11:16:48        56.9km  195   
21. Miroslav Lipovský Ján Holečka  Bratislava  L-13    11:22:24        54.6km  187   
22. Zbyňek Zdráhal Jiří Klicnar  Brno - Medlánky  L-23    K4  11:11:34        49.3km  169   
23. Pavol Kuník Jozef Gorelka  Trenčín  L-13    B2  11:14:45        48.2km  165   
24. Elígius Mikula   Trnava  VSO-10    F3  11:43:48        60.0km  163   
25. Dušan Hergott Jana Brunnerová  Bratislava  L-13    8822  11:11:53        46.1km  158   
26. Peter Reisel Jozef Kuník  Partizánske  L-13    3815  11:02:29        3.6km  12