informácie
súťažné pravidlá
otočné body
denníček
štartová listina
prehľad víťazov
 
1. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
2. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
3. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
4. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
5. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
6. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
7. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
8. úloha
- trať
- oficiálne výsledky
 
celkové výsledky
IGC záznamy

Memoriál Alexandra Makarenka 2004
letisko Malé Bielice
XXIV. ročník, 17.7. - 25.7.2004
Deň 6, 22.7.2004, Predbežné výsledky    trať: AKPT_HANGAR - KRPELANY - LEFANTOVCE - LZPT07   206.7km
Sutazna uloha so znevyhodnenim bez minimalneho koeficientu
Maximum bodov: 1000
Denný faktor = 1.000
por. posádka aeroklub  lietadlo  odlet  prílet  doba letu  rýchlosť  vzdial.  bodov  tr.body 
1. Ján Zubák, Bohumil Vašek   Partizánske  L 13 Blanik  OM-3815  *1  12:01:05  15:50:47  03:49:42  54.0km/h  206.7km  1000   
2. Martin Mihalkovič, Roman Dzivý   Bratislava  Janus 18.2m  OM-7301  12:52:30  15:42:32  02:50:02  72.9km/h  206.7km  985   
3. Ľudovít Hatala   Partizánske  VSO-10  OM-2505  H6  13:15:00  16:25:00  03:10:00  65.3km/h  206.7km  948   
4. Miroslav Pilát   Partizánske  VSO-10  OM-7509  46  12:17:19  15:28:53  03:11:34  64.7km/h  206.7km  939   
5. Ľubomír Beňo   Partizánske  VSO-10  OM-4503  KO  12:02:11  15:19:31  03:17:20  62.8km/h  206.7km  906   
6. Laco Szabó   Partizánske  VSO-10  OM-0509  D7  12:02:16  15:21:13  03:18:57  62.3km/h  206.7km  897   
7. Pavol Klein   Nitra  VSO-10  OM-6501  12  12:02:05  15:29:20  03:27:15  59.8km/h  206.7km  853   
8. Peter Nagy   Partizánske  VSO-10  OM-5603  M8  12:02:07  15:43:37  03:41:30  56.0km/h  206.7km  785   
9. Zuzana Hrnčíriková   Trnava  VSO-10  OM-0503  D4  12:20:22  16:15:38  03:55:16  52.7km/h  206.7km  728   
10. Štefan Liška   Trnava  VSO-10  OM-9604  85  12:03:52  16:01:10  03:57:18  52.3km/h  206.7km  720   
11. Elígius Mikula   Trnava  VSO-10  OM-7513  48  12:08:28  16:08:16  03:59:48  51.7km/h  206.7km  710   
12. Oldřich Španiel   Bratislava  VSO-10  OM-8517  72  12:00:15  16:04:51  04:04:36  50.7km/h  206.7km  692   
13. Jozef Ličák, Igor Vondra   Trenčín  L 13 Blanik  OM-9715  B2  12:04:24        163.1km  474   
14. Peter Loula, Marián Zubák   Partizánske  L 13 Blanik  OM-8701  *5  12:14:54        157.5km  457   
15. Dušan Hergott, Jana Brunnerová   Bratislava  L 13 Blanik  OM-8822  *2  12:20:00        150.3km  436   
16. Marián Szabó ml, Marián Szabó st.   Prievidza  L 23 Super Blanik  OM-0206  C9  12:07:21        135.8km  394   
17. Marek Ščambura, Jana Čížová   Prešov  L 13 Blanik  OM-1838  TL  12:08:23        32.9km  95   
18. Pavol Veslár, František Čagala   Nitra  L 23 Super Blanik  OM-9205  12:26:06        25.9km  75   
19. Anna Králiková, Ivana Jurovicová   Bratislava  L 13 Blanik  OM-2802  *3  11:57:16        18.1km  53   
20. Jan Hlinka   Partizánske  VSO-10  OM-2512  G7             
21. Dušan Zubák   Partizánske  VSO-10  OM-8512  82             
22. Veronika Hudecová, Stanislav Kováč   Bratislava  L 13 Blanik  OM-0913             
23. Michal Bajtoš, Martin Duč-Anci   Trnava  L-13  OM-1701             
24. Jana Feketeová   Bratislava  L 13 Blanik  OM-3818  *4             
25. Peter Minárik   Bratislava  L 13 Blanik  OM-2705  *6             
26. Filip Krajčovič   Bratislava  VSO-10  OM-7505  44