informácie
súťažné pravidlá
otočné body
denníček
štartová listina
prehľad víťazov
 
1. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
2. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
3. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
4. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
5. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
6. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
7. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
8. úloha
- trať
- oficiálne výsledky
 
celkové výsledky
IGC záznamy

Memoriál Alexandra Makarenka 2004
letisko Malé Bielice
XXIV. ročník, 17.7. - 25.7.2004
Deň 4, 20.7.2004, Preliminary results    trať: AKPT_HANGAR - KLAK - HORNE_OBDOKOVCE - SURANY - LZPT07   219.7km
Sutazna uloha so znevyhodnenim bez minimalneho koeficientu
Maximum bodov: 1000
Denný faktor = 1.000
por. posádka aeroklub  lietadlo  odlet  prílet  doba letu  rýchlosť  vzdial.  bodov  tr.body 
1. Peter Nagy   Partizánske  VSO-10  OM-5603  M8  12:33:50  15:17:22  02:43:32  80.6km/h  219.7km  950  50 
2. Filip Krajčovič   Bratislava  VSO-10  OM-7505  44  12:35:16  15:20:35  02:45:19  79.7km/h  219.7km  936  50 
3. Pavol Klein   Nitra  VSO-10  OM-6501  12  12:33:59  15:37:30  03:03:31  71.8km/h  219.7km  855   
4. Jan Hlinka   Partizánske  VSO-10  OM-2512  G7  12:08:00  15:19:35  03:11:35  68.8km/h  219.7km  805   
5. Marián Szabó ml, Marián Szabó st.   Prievidza  L 23 Super Blanik  OM-0206  C9  12:05:51  16:10:38  04:04:47  53.9km/h  219.7km  792   
6. Ján Zubák, Bohumil Vašek   Partizánske  L 13 Blanik    *1  12:29:35  16:39:42  04:10:07  52.7km/h  219.7km  768   
7. Jozef Ličák, Igor Vondra   Trenčín  L 13 Blanik  OM-9715  B2  11:56:13  16:12:42  04:16:29  51.4km/h  219.7km  741   
8. Martin Mihalkovič, Roman Dzivý   Bratislava  Janus 18.2m  OM-7301  12:18:40  15:29:22  03:10:42  69.1km/h  219.7km  722   
9. Ľubomír Beňo   Partizánske  VSO-10  OM-4503  KO  11:59:56  15:28:09  03:28:13  63.3km/h  219.7km  714   
10. Zuzana Hrnčíriková   Trnava  VSO-10  OM-0503  D4  12:09:25  15:39:27  03:30:02  62.8km/h  219.7km  705   
11. Ľudovít Hatala   Partizánske  VSO-10  OM-2505  H6  12:38:03  15:53:47  03:15:44  67.4km/h  219.7km  702  79 
12. Peter Loula, Marián Zubák   Partizánske  L 13 Blanik    *5  11:59:14  16:38:49  04:39:35  47.2km/h  219.7km  652   
13. Laco Szabó   Partizánske  VSO-10  OM-0509  D7  12:47:18  16:30:58  03:43:40  58.9km/h  219.7km  642   
14. Miroslav Pilát   Partizánske  VSO-10    46  12:11:34  15:57:31  03:45:57  58.3km/h  219.7km  632   
15. Štefan Liška   Trnava  VSO-10  OM-9604  85  11:55:30  16:24:02  04:28:32  49.1km/h  219.7km  556   
16. Anna Králiková, Ivana Jurovicová   Bratislava  L 13 Blanik  OM-2802  *3  12:01:57        184.3km  466   
17. Pavol Veslár, František Čagala   Nitra  L 23 Super Blanik  OM-9205  *7  11:55:25        181.2km  458   
18. Oldřich Španiel   Bratislava  VSO-10  OM-8517  72  12:03:49        144.2km  289   
19. Elígius Mikula   Trnava  VSO-10  OM-7513  48  11:58:33        54.5km  109   
20. Michal Bajtoš, Martin Duč-Anci   Trnava  L-13  OM-1701  12:00:28        28.5km  72   
21. Marek Ščambura, Jana Čížová   Prešov  L 13 Blanik    TL  11:58:03        25.3km  64   
22. Veronika Hudecová, Stanislav Kováč   Bratislava  L 13 Blanik  OM-0913             
23. Dušan Hergott, Jana Brunnerová   Bratislava  L 13 Blanik  OM-8822  *2             
24. Dušan Zubák   Partizánske  VSO-10  OM-8512  82             
25. Peter Minárik   Bratislava  L 13 Blanik  OM-2705  *6             
26. Jana Feketeová   Bratislava  L 13 Blanik  OM-3818  *4             

Hatala - prekrocenie vysky
Španiel - prekrocenie vysky (pristatie)