informácie
súťažné pravidlá
otočné body
denníček
štartová listina
prehľad víťazov
 
1. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
2. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
3. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
4. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
5. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
6. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
7. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
8. úloha
- trať
- oficiálne výsledky
 
celkové výsledky
IGC záznamy

Memoriál Alexandra Makarenka 2004
letisko Malé Bielice
XXIV. ročník, 17.7. - 25.7.2004
Deň 3, 19.7.2004, Predbežné výsledky    trať: AKPT_HANGAR - BOJNCE - BOSANY - NOVAKY - LZPT25   100.5km
Sutazna uloha so znevyhodnenim bez minimalneho koeficientu
Maximum bodov: 337
Denný faktor = 1.000
por. posádka aeroklub  lietadlo  odlet  prílet  doba letu  rýchlosť  vzdial.  bodov  tr.body 
1. Marián Szabó ml, Marián Szabó st.   Prievidza  L 23 Super Blanik  OM-0206  C9  13:26:48  14:47:17  01:20:29  74.9km/h  100.5km  337   
2. Ján Zubák, Bohumil Vašek   Partizánske  L 13 Blanik    *1  13:22:11  14:48:03  01:25:52  70.2km/h  100.5km  308   
3. Zuzana Hrnčíriková   Trnava  VSO-10  OM-0503  D4  13:37:13  14:45:43  01:08:30  88.1km/h  100.5km  305   
4. Peter Nagy   Partizánske  VSO-10  OM-5603  M8  13:29:26  14:37:57  01:08:31  88.0km/h  100.5km  304   
5. Laco Szabó   Partizánske  VSO-10  OM-0509  D7  13:36:04  14:44:46  01:08:42  87.8km/h  100.5km  303   
6. Pavol Klein   Nitra  VSO-10  OM-6501  12  13:29:52  14:38:36  01:08:44  87.8km/h  100.5km  303   
7. Martin Mihalkovič, Roman Dzivý   Bratislava  Janus 18.2m  OM-7301  13:48:31  14:54:57  01:06:26  90.8km/h  100.5km  284   
8. Filip Krajčovič   Bratislava  VSO-10  OM-7505  44  13:29:35  14:41:31  01:11:56  83.8km/h  100.5km  284   
9. Ľudovít Hatala   Partizánske  VSO-10  OM-2505  H6  13:25:27  14:38:23  01:12:56  82.7km/h  100.5km  279   
10. Jozef Ličák, Igor Vondra   Trenčín  L 13 Blanik  OM-9715  B2  13:29:13  15:03:55  01:34:42  63.7km/h  100.5km  268   
11. Ľubomír Beňo   Partizánske  VSO-10  OM-4503  KO  13:35:10  14:53:12  01:18:02  77.3km/h  100.5km  252   
12. Miroslav Pilát   Partizánske  VSO-10    46  13:32:31  14:51:19  01:18:48  76.5km/h  100.5km  249   
13. Elígius Mikula   Trnava  VSO-10  OM-7513  48  13:17:16  14:37:28  01:20:12  75.2km/h  100.5km  242   
14. Peter Loula, Marián Zubák   Partizánske  L 13 Blanik    *5  13:21:00  15:09:44  01:48:44  55.5km/h  100.5km  217   
15. Štefan Liška   Trnava  VSO-10  OM-9604  85  13:29:01  14:57:58  01:28:57  67.8km/h  100.5km  206   
16. Veronika Hudecová, Stanislav Kováč   Bratislava  L 13 Blanik  OM-0913  13:29:51  15:31:52  02:02:01  49.4km/h  100.5km  184   
17. Anna Králiková, Ivana Jurovicová   Bratislava  L 13 Blanik  OM-2802  *3  13:12:29  15:20:20  02:07:51  47.2km/h  100.5km  184   
18. Marek Ščambura, Jana Čížová   Prešov  L 13 Blanik    TL  13:16:08  15:28:37  02:12:29  45.5km/h  100.5km  184   
19. Jana Feketeová   Bratislava  L 13 Blanik  OM-3818  *4  13:17:25  15:39:04  02:21:39  42.6km/h  100.5km  184   
20. Dušan Hergott, Jana Brunnerová   Bratislava  L 13 Blanik  OM-8822  *2  13:15:00  15:57:00  02:42:00  37.2km/h  100.5km  184   
21. Dušan Zubák   Partizánske  VSO-10  OM-8512  82  13:48:35        99.9km  144   
22. Pavol Veslár, František Čagala   Nitra  L 23 Super Blanik  OM-9205  *7  13:36:45        74.2km  136   
23. Jan Hlinka   Partizánske  VSO-10  OM-2512  G7             
24. Oldřich Španiel   Bratislava  VSO-10  OM-8517  72             
25. Michal Bajtoš, Martin Duč-Anci   Trnava  L-13  OM-1701             
26. Peter Minárik   Bratislava  L 13 Blanik  OM-2705  *6