informácie
súťažné pravidlá
otočné body
denníček
štartová listina
prehľad víťazov
 
1. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
2. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
3. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
4. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
5. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
6. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
7. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
8. úloha
- trať
- oficiálne výsledky
 
celkové výsledky
IGC záznamy

Memoriál Alexandra Makarenka 2004
letisko Malé Bielice
XXIV. ročník, 17.7. - 25.7.2004
Deň 2, 18.7.2004, Predbežné výsledky    trať: AKPT_HANGAR - TUZINA - SKYCOV - SVINNA - ZOBOR - LZPT07   204.6km
Sutazna uloha so znevyhodnenim bez minimalneho koeficientu
Maximum bodov: 1000
Denný faktor = 1.000
por. posádka aeroklub  lietadlo  odlet  prílet  doba letu  rýchlosť  vzdial.  bodov  tr.body 
1. Miroslav Pilát   Partizánske  VSO-10    46  12:29:23  15:18:18  02:48:55  72.7km/h  204.6km  1000   
2. Ján Zubák, Bohumil Vašek   Partizánske  L 13 Blanik    *1  12:01:51  15:45:32  03:43:41  54.9km/h  204.6km  941   
3. Laco Szabó   Partizánske  VSO-10  OM-0509  D7  12:22:32  15:21:09  02:58:37  68.7km/h  204.6km  930   
4. Pavol Veslár, František Čagala   Nitra  L 23 Super Blanik  OM-9205  12:10:53  15:57:28  03:46:35  54.2km/h  204.6km  925   
5. Martin Mihalkovič, Roman Dzivý   Bratislava  Janus 18.2m  OM-7301  12:14:42  15:01:45  02:47:03  73.5km/h  204.6km  915   
6. Ľudovít Hatala   Partizánske  VSO-10  OM-2505  H6  12:18:52  15:20:12  03:01:20  67.7km/h  204.6km  913   
7. Pavol Klein   Nitra  VSO-10  OM-6501  12  12:03:08  15:09:06  03:05:58  66.0km/h  204.6km  883   
8. Peter Nagy   Partizánske  VSO-10  OM-5603  M8  12:03:11  15:02:14  02:59:03  68.6km/h  204.6km  878  50 
9. Ľubomír Beňo   Partizánske  VSO-10  OM-4503  KO  12:07:24  15:18:53  03:11:29  64.1km/h  204.6km  849   
10. Jan Hlinka   Partizánske  VSO-10  OM-2512  G7  12:23:06  15:39:00  03:15:54  62.7km/h  204.6km  824   
11. Marián Szabó ml, Marián Szabó st.   Prievidza  L 23 Super Blanik  OM-0206  C9  12:00:13  16:15:25  04:15:12  48.1km/h  204.6km  790   
12. Elígius Mikula   Trnava  VSO-10  OM-7513  48  12:12:29  15:36:38  03:24:09  60.1km/h  204.6km  779   
13. Zuzana Hrnčíriková   Trnava  VSO-10  OM-0503  D4  12:12:22  15:40:24  03:28:02  59.0km/h  204.6km  759   
14. Dušan Zubák   Partizánske  VSO-10  OM-8512  82  12:29:10  16:01:26  03:32:16  57.8km/h  204.6km  739   
15. Oldřich Španiel   Bratislava  VSO-10  OM-8517  72  12:03:16  15:40:43  03:37:27  56.4km/h  204.6km  714   
16. Filip Krajčovič   Bratislava  VSO-10  OM-7505  44  11:59:43  15:47:36  03:47:53  53.9km/h  204.6km  669   
17. Michal Bajtoš   Trnava  L-23  OM-1701  12:05:49        188.9km  530   
18. Peter Loula, Marián Zubák   Partizánske  L 13 Blanik    *5  12:00:31        165.4km  464   
19. Jozef Ličák, Igor Vondra   Trenčín  L 13 Blanik  OM-9715  B2  12:13:33        151.7km  425   
20. Anna Králiková, Ivana Jurovicová   Bratislava  L 13 Blanik  OM-2802  *3  12:09:10        150.7km  422   
21. Marek Ščambura, Jana Čížová   Prešov  L 13 Blanik    TL  12:02:57        145.1km  407   
22. Dušan Hergott, Jana Brunnerová   Bratislava  L 13 Blanik  OM-8822  *2  12:01:00        135.7km  380   
23. Veronika Hudecová, Stanislav Kováč   Bratislava  L 13 Blanik  OM-0913  12:00:00        95.2km  267   
24. Štefan Liška   Trnava  VSO-10  OM-9604  *4  12:05:57        96.9km  215   
25. Jana Feketeová   Bratislava  L 13 Blanik  OM-3818  18  13:07:42        70.3km  197   
26. Peter Minárik   Bratislava  L 13 Blanik  OM-2705  *6