informácie
súťažné pravidlá
otočné body
denníček
štartová listina
prehľad víťazov
 
1. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
2. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
3. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
4. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
5. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
6. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
7. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
8. úloha
- trať
- oficiálne výsledky
 
celkové výsledky
IGC záznamy

Memoriál Alexandra Makarenka 2004
letisko Malé Bielice
XXIV. ročník, 17.7. - 25.7.2004
Day 8, 7/24/2004, Final results    trať: AKPT_HANGAR - BYSTRICANY - CIGEL - BANOVCE - TOPOLCANY - LEFANTOVCE - RYBANY - NOVAKY - SKYCOV - BOSANY - LZPT07   182.6km
Sutazna uloha so znevyhodnenim bez minimalneho koeficientu
Maximum bodov: 835
Denný faktor = 0.938
por. posádka aeroklub  lietadlo  odlet  prílet  doba letu  rýchlosť  vzdial.  bodov  tr.body 
1. Peter Nagy   Partizánske  VSO-10  OM-5603  M8  12:01:25        200.3km  783   
2. Jozef Ličák, Igor Vondra   Trenčín  L 13 Blanik  OM-9715  B2  14:09:47        154.3km  762   
3. Ľudovít Hatala   Partizánske  VSO-10  OM-2505  H6  12:09:58        192.7km  753   
4. Pavol Klein   Nitra  VSO-10  OM-6501  12  12:02:01        188.8km  738   
5. Ľubomír Beňo   Partizánske  VSO-10  OM-4503  KO  11:56:04        188.4km  736   
6. Ján Zubák, Bohumil Vašek   Partizánske  L 13 Blanik  OM-3815  *1  12:00:57        147.6km  729   
7. Filip Krajčovič   Bratislava  VSO-10  OM-7505  44  12:01:29        178.1km  696   
8. Martin Mihalkovič, Roman Dzivý   Bratislava  Janus 18.2m  OM-7301  12:26:17        188.7km  681   
9. Marián Szabó ml, Marián Szabó st.   Prievidza  L 23 Super Blanik  OM-0206  C9  11:53:29        133.8km  660   
10. Laco Szabó   Partizánske  VSO-10  OM-0509  D7  13:57:01        161.8km  632   
11. Zuzana Hrnčíriková   Trnava  VSO-10  OM-0503  D4  12:08:06        160.5km  627   
12. Miroslav Pilát   Partizánske  VSO-10  OM-7509  46  12:04:52        157.8km  617   
13. Štefan Liška   Trnava  VSO-10  OM-9604  85  12:01:11        149.3km  583   
14. Pavol Veslár, František Čagala   Nitra  L 23 Super Blanik  OM-9205  12:38:52        114.4km  565   
15. Oldřich Španiel   Bratislava  VSO-10  OM-8517  72  11:50:45        135.7km  530   
16. Elígius Mikula   Trnava  VSO-10  OM-7513  48  11:55:55        127.4km  498   
17. Marek Ščambura, Jana Čížová   Prešov  L 13 Blanik  OM-1838  TL  12:01:05        92.7km  458   
18. Peter Loula, Marián Zubák   Partizánske  L 13 Blanik  OM-8701  *5  13:07:10        74.2km  366   
19. Anna Králiková, Ivana Jurovicová   Bratislava  L 13 Blanik  OM-2802  *3  12:06:46        66.7km  329   
20. Dušan Hergott, Jana Brunnerová   Bratislava  L 13 Blanik  OM-8822  *2  12:10:00        58.3km  288   
21. Michal Bajtoš, Martin Duč-Anci   Trnava  L-13  OM-1701  14:10:57        50.7km  250   
22. Veronika Hudecová, Stanislav Kováč   Bratislava  L 13 Blanik  OM-0913  13:30:20        47.0km  232   
23. Jana Feketeová   Bratislava  L 13 Blanik  OM-3818  *4             
24. Jan Hlinka   Partizánske  VSO-10  OM-2512  G7             
25. Peter Minárik   Bratislava  L 13 Blanik  OM-2705  *6             
26. Dušan Zubák   Partizánske  VSO-10  OM-8512  82