informácie
súťažné pravidlá
otočné body
denníček
štartová listina
prehľad víťazov
 
1. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
2. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
3. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
4. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
5. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
6. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
7. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
8. úloha
- trať
- oficiálne výsledky
 
celkové výsledky
IGC záznamy

Memoriál Alexandra Makarenka 2004
letisko Malé Bielice
XXIV. ročník, 17.7. - 25.7.2004
Day 7, 7/23/2004, Final results    trať: AKPT_HANGAR - CIGEL - ZOBOR - TURCIANSKE_TEPLICE - BANOVCE - LZPT07   222.4km
Sutazna uloha so znevyhodnenim bez minimalneho koeficientu
Maximum bodov: 548
Denný faktor = 0.469
por. posádka aeroklub  lietadlo  odlet  prílet  doba letu  rýchlosť  vzdial.  bodov  tr.body 
1. Ľubomír Beňo   Partizánske  VSO-10  OM-4503  KO  12:42:38        147.3km  257   
2. Peter Nagy   Partizánske  VSO-10  OM-5603  M8  12:34:06        144.7km  252   
3. Ľudovít Hatala   Partizánske  VSO-10  OM-2505  H6  12:38:01        143.0km  249   
4. Pavol Klein   Nitra  VSO-10  OM-6501  12  12:34:21        143.1km  249   
5. Miroslav Pilát   Partizánske  VSO-10  OM-7509  46  12:35:29        142.9km  249   
6. Martin Mihalkovič, Roman Dzivý   Bratislava  Janus 18.2m  OM-7301  12:49:22        147.0km  236   
7. Laco Szabó   Partizánske  VSO-10  OM-0509  D7  12:42:29        133.2km  232   
8. Oldřich Španiel   Bratislava  VSO-10  OM-8517  72  12:48:57        130.5km  228   
9. Jan Hlinka   Partizánske  VSO-10  OM-2512  G7  12:50:00        93.1km  162   
10. Zuzana Hrnčíriková   Trnava  VSO-10  OM-0503  D4  12:52:05        71.4km  125   
11. Jozef Ličák, Igor Vondra   Trenčín  L 13 Blanik  OM-9715  B2  12:32:10        31.1km  68   
12. Ján Zubák, Bohumil Vašek   Partizánske  L 13 Blanik  OM-3815  *1  13:03:42        17.1km  38   
13. Marián Szabó ml, Marián Szabó st.   Prievidza  L 23 Super Blanik  OM-0206  C9  13:27:56        17.0km  37   
14. Dušan Hergott, Jana Brunnerová   Bratislava  L 13 Blanik  OM-8822  *2  12:30:00        11.4km  25   
15. Štefan Liška   Trnava  VSO-10  OM-9604  85  12:31:50        12.4km  22   
16. Pavol Veslár, František Čagala   Nitra  L 23 Super Blanik  OM-9205  12:49:12        7.4km  16   
17. Peter Loula, Marián Zubák   Partizánske  L 13 Blanik  OM-8701  *5  11:26:14        5.5km  12   
18. Elígius Mikula   Trnava  VSO-10  OM-7513  48  15:25:27        6.0km  11   
19. Veronika Hudecová, Stanislav Kováč   Bratislava  L 13 Blanik  OM-0913             
20. Jana Feketeová   Bratislava  L 13 Blanik  OM-3818  *4             
21. Filip Krajčovič   Bratislava  VSO-10  OM-7505  44             
22. Anna Králiková, Ivana Jurovicová   Bratislava  L 13 Blanik  OM-2802  *3             
23. Michal Bajtoš, Martin Duč-Anci   Trnava  L-13  OM-1701             
24. Marek Ščambura, Jana Čížová   Prešov  L 13 Blanik  OM-1838  TL             
25. Peter Minárik   Bratislava  L 13 Blanik  OM-2705  *6             
26. Dušan Zubák   Partizánske  VSO-10  OM-8512  82