informácie
súťažné pravidlá
otočné body
denníček
štartová listina
prehľad víťazov
 
1. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
2. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
3. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
4. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
5. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
6. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
7. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
8. úloha
- trať
- oficiálne výsledky
 
celkové výsledky
IGC záznamy

Memoriál Alexandra Makarenka 2004
letisko Malé Bielice
XXIV. ročník, 17.7. - 25.7.2004
Day 6, 7/22/2004, Final results    trať: AKPT_HANGAR - KRPELANY - LEFANTOVCE - LZPT07   206.7km
Sutazna uloha so znevyhodnenim bez minimalneho koeficientu
Maximum bodov: 1000
Denný faktor = 0.938
por. posádka aeroklub  lietadlo  odlet  prílet  doba letu  rýchlosť  vzdial.  bodov  tr.body 
1. Ján Zubák, Bohumil Vašek   Partizánske  L 13 Blanik  OM-3815  *1  12:01:05  15:50:47  03:49:42  54.0km/h  206.7km  938   
2. Martin Mihalkovič, Roman Dzivý   Bratislava  Janus 18.2m  OM-7301  12:52:30  15:42:32  02:50:02  72.9km/h  206.7km  926   
3. Ľudovít Hatala   Partizánske  VSO-10  OM-2505  H6  13:15:00  16:25:00  03:10:00  65.3km/h  206.7km  897   
4. Miroslav Pilát   Partizánske  VSO-10  OM-7509  46  12:17:19  15:28:53  03:11:34  64.7km/h  206.7km  890   
5. Ľubomír Beňo   Partizánske  VSO-10  OM-4503  KO  12:02:11  15:19:31  03:17:20  62.8km/h  206.7km  864   
6. Laco Szabó   Partizánske  VSO-10  OM-0509  D7  12:02:16  15:21:13  03:18:57  62.3km/h  206.7km  857   
7. Pavol Klein   Nitra  VSO-10  OM-6501  12  12:02:05  15:29:20  03:27:15  59.8km/h  206.7km  823   
8. Peter Nagy   Partizánske  VSO-10  OM-5603  M8  12:02:07  15:43:37  03:41:30  56.0km/h  206.7km  770   
9. Zuzana Hrnčíriková   Trnava  VSO-10  OM-0503  D4  12:20:22  16:15:38  03:55:16  52.7km/h  206.7km  725   
10. Štefan Liška   Trnava  VSO-10  OM-9604  85  12:03:52  16:01:10  03:57:18  52.3km/h  206.7km  718   
11. Elígius Mikula   Trnava  VSO-10  OM-7513  48  12:08:28  16:08:16  03:59:48  51.7km/h  206.7km  711   
12. Oldřich Španiel   Bratislava  VSO-10  OM-8517  72  12:00:15  16:04:51  04:04:36  50.7km/h  206.7km  697   
13. Jozef Ličák, Igor Vondra   Trenčín  L 13 Blanik  OM-9715  B2  12:04:24        163.1km  493   
14. Peter Loula, Marián Zubák   Partizánske  L 13 Blanik  OM-8701  *5  12:14:54        157.5km  476   
15. Veronika Hudecová, Stanislav Kováč   Bratislava  L 13 Blanik  OM-0913  12:12:54        153.9km  465   
16. Dušan Hergott, Jana Brunnerová   Bratislava  L 13 Blanik  OM-8822  *2  12:20:00        150.3km  454   
17. Marián Szabó ml, Marián Szabó st.   Prievidza  L 23 Super Blanik  OM-0206  C9  12:07:21        135.8km  411   
18. Michal Bajtoš, Martin Duč-Anci   Trnava  L-13  OM-1701  12:13:47        73.5km  222   
19. Marek Ščambura, Jana Čížová   Prešov  L 13 Blanik  OM-1838  TL  12:08:23        32.9km  99   
20. Pavol Veslár, František Čagala   Nitra  L 23 Super Blanik  OM-9205  12:26:06        25.9km  78   
21. Jana Feketeová   Bratislava  L 13 Blanik  OM-3818  *4  12:30:00        24.5km  74   
22. Anna Králiková, Ivana Jurovicová   Bratislava  L 13 Blanik  OM-2802  *3  11:57:16        18.1km  55   
23. Filip Krajčovič   Bratislava  VSO-10  OM-7505  44  12:01:59        16.9km  40   
24. Jan Hlinka   Partizánske  VSO-10  OM-2512  G7             
25. Dušan Zubák   Partizánske  VSO-10  OM-8512  82             
26. Peter Minárik   Bratislava  L 13 Blanik  OM-2705  *6