informácie
súťažné pravidlá
otočné body
denníček
štartová listina
prehľad víťazov
 
1. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
2. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
3. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
4. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
5. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
6. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
7. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
8. úloha
- trať
- oficiálne výsledky
 
celkové výsledky
IGC záznamy

Memoriál Alexandra Makarenka 2004
letisko Malé Bielice
XXIV. ročník, 17.7. - 25.7.2004
Deň 5, 21.7.2004, Oficiálne výsledky    trať: AKPT_HANGAR - SKYCOV - PODHRADIE - ZIRANY - HORNE_OBDOKOVCE - ZOBOR - CIGEL - NITRIANSKE_RUDNO - BYSTRICANY - BANOVCE - RYBANY - DUCHONKA - LEFANTOVCE - JANKOV_VRSOK - MOROVNO - PRIEVIDZA - NOVAKY - TOPOLCANY - AKPT_HANGAR   398.2km
Vzdialenostna uloha so znevyhodnenim bez minimalneho koeficientu
Maximum bodov: 827
Denný faktor = 0.729
por. posádka aeroklub  lietadlo  odlet  prílet  doba letu  rýchlosť  vzdial.  bodov  tr.body 
1. Laco Szabó   Partizánske  VSO-10  OM-0509  D7  13:02:40        198.9km  603   
2. Ľubomír Beňo   Partizánske  VSO-10  OM-4503  KO  13:02:08        191.2km  580   
3. Miroslav Pilát   Partizánske  VSO-10  OM-7509  46  13:08:13        187.0km  567   
4. Martin Mihalkovič, Roman Dzivý   Bratislava  Janus 18.2m  OM-7301  13:24:13        200.0km  560   
5. Ľudovít Hatala   Partizánske  VSO-10  OM-2505  H6  14:11:53        166.3km  504   
6. Peter Nagy   Partizánske  VSO-10  OM-5603  M8  13:04:42        156.1km  473   
7. Oldřich Španiel   Bratislava  VSO-10  OM-8517  72  13:15:49        152.5km  463   
8. Pavol Klein   Nitra  VSO-10  OM-6501  12  13:05:03        151.1km  458   
9. Zuzana Hrnčíriková   Trnava  VSO-10  OM-0503  D4  12:25:57        144.1km  437   
10. Ján Zubák, Bohumil Vašek   Partizánske  L 13 Blanik  OM-3815  *1  13:25:37        111.0km  425   
11. Marián Szabó ml, Marián Szabó st.   Prievidza  L 23 Super Blanik  OM-0206  C9  13:23:51        110.4km  423   
12. Jozef Ličák, Igor Vondra   Trenčín  L 13 Blanik  OM-9715  B2  13:13:57        105.9km  406   
13. Filip Krajčovič   Bratislava  VSO-10  OM-7505  44  13:04:44        126.3km  383   
14. Anna Králiková, Ivana Jurovicová   Bratislava  L 13 Blanik  OM-2802  *3  13:18:16        91.6km  351   
15. Štefan Liška   Trnava  VSO-10  OM-9604  85  13:30:02        89.7km  272   
16. Peter Loula, Marián Zubák   Partizánske  L 13 Blanik  OM-8701  *5  13:19:11        69.9km  268   
17. Michal Bajtoš, Martin Duč-Anci   Trnava  L-13  OM-1701  15:43:40        65.9km  252   
18. Dušan Hergott, Jana Brunnerová   Bratislava  L 13 Blanik  OM-8822  *2  13:10:00        64.8km  248   
19. Marek Ščambura, Jana Čížová   Prešov  L 13 Blanik  OM-1838  TL  13:24:00        57.7km  221   
20. Jan Hlinka   Partizánske  VSO-10  OM-2512  G7  13:05:00        57.7km  175   
21. Elígius Mikula   Trnava  VSO-10  OM-7513  48  15:02:05        56.1km  170   
22. Pavol Veslár, František Čagala   Nitra  L 23 Super Blanik  OM-9205  13:01:51        37.0km  142   
23. Veronika Hudecová, Stanislav Kováč   Bratislava  L 13 Blanik  OM-0913  13:28:32        15.4km  59   
24. Jana Feketeová   Bratislava  L 13 Blanik  OM-3818  *4             
25. Dušan Zubák   Partizánske  VSO-10  OM-8512  82             
26. Peter Minárik   Bratislava  L 13 Blanik  OM-2705  *6