informácie
súťažné pravidlá
otočné body
denníček
štartová listina
prehľad víťazov
 
1. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
2. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
3. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
4. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
5. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
6. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
7. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
8. úloha
- trať
- oficiálne výsledky
 
celkové výsledky
IGC záznamy

Memoriál Alexandra Makarenka 2004
letisko Malé Bielice
XXIV. ročník, 17.7. - 25.7.2004
Deň 1, 17.7.2004, Oficiálne výsledky    trať: AKPT_HANGAR - PRIEVIDZA - NOVE_ZAMKY - LZPT07   185.0km
Sutazna uloha so znevyhodnenim bez minimalneho koeficientu
Maximum bodov: 1000
Denný faktor = 1,000
por. posádka aeroklub  lietadlo  odlet  prílet  doba letu  rýchlosť  vzdial.  bodov  tr.body 
1. Ľubomír Beňo   Partizánske  VSO-10  OM-4503  KO  12:46:58  15:23:53  02:36:55  70.7km/h  185.0km  1000   
2. Martin Mihalkovič, Roman Dzivý   Bratislava  Janus 18.2m  OM-7301  12:43:20  15:15:26  02:32:06  73.0km/h  185.0km  950   
3. Dušan Zubák   Partizánske  VSO-10  OM-8512  82  12:55:59  15:45:04  02:49:05  65.6km/h  185.0km  925   
4. Ján Zubák, Bohumil Vašek   Partizánske  L 13 Blanik    *1  12:48:20  16:22:47  03:34:27  51.8km/h  185.0km  921   
5. Jan Hlinka   Partizánske  VSO-10  OM-2512  G7  13:00:00  15:50:00  02:50:00  65.3km/h  185.0km  920   
6. Miroslav Pilát   Partizánske  VSO-10    46  12:56:10  15:47:34  02:51:24  64.8km/h  185.0km  912   
7. Pavol Klein   Nitra  VSO-10  OM-6501  12  12:43:33  15:39:02  02:55:29  63.3km/h  185.0km  890   
8. Laco Szabó   Partizánske  VSO-10  OM-0509  D7  12:58:48  15:46:51  02:48:03  66.1km/h  185.0km  881  50 
9. Marián Szabó ml, Marián Szabó st.   Prievidza  L 23 Super Blanik  OM-0206  C9  12:55:10  16:54:33  03:59:23  46.4km/h  185.0km  821   
10. Peter Nagy   Partizánske  VSO-10  OM-5603  M8  12:58:37  16:08:24  03:09:47  58.5km/h  185.0km  820   
11. Filip Krajčovič   Bratislava  VSO-10  OM-7505  44  12:43:21  16:13:22  03:30:01  52.9km/h  185.0km  737   
12. Elígius Mikula   Trnava  VSO-10  OM-7513  48  12:48:56  16:26:11  03:37:15  51.1km/h  185.0km  711   
13. Zuzana Hrnčíriková   Trnava  VSO-10  OM-0503  D4  12:49:24  16:29:26  03:40:02  50.4km/h  185.0km  702   
14. Jozef Ličák, Igor Vondra   Trenčín  L 13 Blanik  OM-9715  B2  12:55:53        118.2km  417   
15. Dušan Hergott, Jana Brunnerová   Bratislava  L 13 Blanik  OM-8822  *2  12:34:00        115.4km  408   
16. Anna Králiková, Ivana Jurovicová   Bratislava  L 13 Blanik  OM-2802  *3  12:45:06        113.2km  400   
17. Pavol Veslár, František Čagala   Nitra  L 23 Super Blanik  OM-9205  *7  12:44:24        91.7km  324   
18. Štefan Liška   Trnava  VSO-10  OM-9604  85  12:53:54        115.3km  322   
19. Marek Ščambura, Jana Čížová   Prešov  L 13 Blanik    TL  12:37:37        86.2km  304   
20. Peter Loula, Marián Zubák   Partizánske  L 13 Blanik    *5  13:29:32        49.6km  175   
21. Michal Bajtoš, Martin Duč-Anci   Trnava  L-13  OM-1701  13:08:53        43.3km  153   
22. Jana Feketeová   Bratislava  L 13 Blanik  OM-3818  *4  13:19:44        27.7km  98   
23. Veronika Hudecová, Stanislav Kováč   Bratislava  L 13 Blanik  OM-0913  12:00:00        24.6km  87   
24. Oldřich Španiel   Bratislava  VSO-10  OM-8517  72  16:12:20        1.1km   
25. Ľudovít Hatala   Partizánske  VSO-10  OM-2505  H6             
26. Peter Minárik   Bratislava  L 13 Blanik  OM-2705  *6