informácie
súťažné pravidlá
otočné body
denníček
štartová listina
prehľad víťazov
 
1. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
2. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
3. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
4. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
5. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
6. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
7. úloha
- trať
- predbežné výsledky
- oficiálne výsledky
8. úloha
- trať
- oficiálne výsledky
 
celkové výsledky
IGC záznamy

Memoriál Alexandra Makarenka 2004
letisko Malé Bielice
XXIV. ročník, 17.7. - 25.7.2004
Celkové výsledky
por. posádka aeroklub  lietadlo  bodov 
1. Martin Mihalkovič, Roman Dzivý   Bratislava  Janus 18.2m  OM-7301  5298 
2. Ľubomír Beňo   Partizánske  VSO-10  OM-4503  KO  5276 
3. Peter Nagy   Partizánske  VSO-10  OM-5603  M8  5219 
4. Pavol Klein   Nitra  VSO-10  OM-6501  12  5206 
5. Miroslav Pilát   Partizánske  VSO-10  OM-7509  46  5150 
6. Laco Szabó   Partizánske  VSO-10  OM-0509  D7  5115 
7. Ján Zubák, Bohumil Vašek   Partizánske  L 13 Blanik  OM-3815  *1  5087 
8. Zuzana Hrnčíriková   Trnava  VSO-10  OM-0503  D4  4412 
9. Ľudovít Hatala   Partizánske  VSO-10  OM-2505  H6  4312 
10. Marián Szabó ml, Marián Szabó st.   Prievidza  L 23 Super Blanik  OM-0206  C9  4288 
11. Filip Krajčovič   Bratislava  VSO-10  OM-7505  44  3733 
12. Jozef Ličák, Igor Vondra   Trenčín  L 13 Blanik  OM-9715  B2  3600 
13. Elígius Mikula   Trnava  VSO-10  OM-7513  48  3236 
14. Oldřich Španiel   Bratislava  VSO-10  OM-8517  72  3190 
15. Štefan Liška   Trnava  VSO-10  OM-9604  85  2936 
16. Jan Hlinka   Partizánske  VSO-10  OM-2512  G7  2901 
17. Pavol Veslár, František Čagala   Nitra  L 23 Super Blanik  OM-9205  2678 
18. Peter Loula, Marián Zubák   Partizánske  L 13 Blanik  OM-8701  *5  2660 
19. Dušan Hergott, Jana Brunnerová   Bratislava  L 13 Blanik  OM-8822  *2  2583 
20. Anna Králiková, Ivana Jurovicová   Bratislava  L 13 Blanik  OM-2802  *3  2239 
21. Dušan Zubák   Partizánske  VSO-10  OM-8512  82  1802 
22. Marek Ščambura, Jana Čížová   Prešov  L 13 Blanik  OM-1838  TL  1734 
23. Michal Bajtoš, Martin Duč-Anci   Trnava  L-13  OM-1701  1668 
24. Veronika Hudecová, Stanislav Kováč   Bratislava  L 13 Blanik  OM-0913  1384 
25. Jana Feketeová   Bratislava  L 13 Blanik  OM-3818  *4  544 
26. Peter Minárik   Bratislava  L 13 Blanik  OM-2705  *6